POWRÓT

Murmańsk – lecę z Tricargo!

Wielkimi krokami zbliżają się Mistrzostwa Świata zimowego pływania. Już w marcu 2019 roku będę reprezentował Polskę, ścigając się z najlepszymi pływakami zimowymi na świecie. Będziemy pływać w lodowatych wodach Murmańska za kołem podbiegunowym. Do Murmańska lecę z Tricargo!

Moje przygotowania do najważniejszej imprezy w sezonie 2018/19 wspierają eksperci z Tricargo, którzy zapewniają najlepszy transport w doskonałych warunkach. Miałem do wyboru transport morski, kolejowy bądź drogowy! Ja wybrałem transfer w komfortowych i bezpiecznych warunkach drogą lotniczą w temperaturze kontrolowanej – niskiej, bo przecież taką lubię najbardziej [śmiech]

piotr biankowski w tricargo

Tricargo sponsorem Piotra Biankowskiego

Mistrzostwa Świata zimowego pływania w ramach Federacji IISA (International Ice Swimming Association) odbędą się w Murmańsku w północno-zachodniej Rosji. Średnia roczna temperatura w tym mieście wynosi -1°C. Zapowiada się gorąca atmosfera pomimo tak niskich temperatur i panującej w tym mieście dużej wilgotności.

Aktualnie trwają moje przygotowania do walki o najwyższy stopień podium w Murmańsku! Cel jest prosty zwyciężać, godnie reprezentować Polskę i promować zimowe pływanie w kraju i za granicą.

Tricargo będzie ze mną przez cały sezon, również podczas projektów wiosenno–letnich takich jak triathlon i swimmrun oraz podczas szeregu wyścigów open water, w których będę brał udział… o innych szalonych projektach będę informował na bieżąco!

Keep Frozen!

Trening winter swimming

Piotr Biankowski podczas treningu winter swimming

Tricargo – spedycja międzynarodowa. Firma specjalizuje się w transporcie lotniczym, kolejowym, morskim.

PIOTR BIANKOWSKI

„Ice Mile” (czyli przepłynięcie mili w wodzie o temperaturze 1,2 stopnia Celsjusza w 27 minut) to sukces właśnie tych wszystkich najlepszych ludzi, których spotkałem i którymi się otaczam. Są to rodzina, przyjaciele, trenerzy, znajomi... Każdy z nich dał mi siłę, odwagę, pewność tzw. Odwzajemniona motywacja, zarówno oni, jak i ja, otrzymaliśmy to, czego oczekiwaliśmy, czyli sukces...”