POWRÓT

#TRI2help

2019 Rokiem Charytatywności w Triathlonie!

Na parę miesięcy przed IRONMAN 5150 Warsaw oraz Enea IRONMAN 70.3 Gdynia zainaugurowana została akcja #TRI2help. Zaproszeni ludzie ze świata sportu, mediów i kultury zaangażowali się w zbiórki charytatywne dla wybranych przez siebie organizacji i ich podopiecznych.

Jestem Ambasadorem Fundacji Ronalda McDonalda, dlatego też przystąpiłem do akcji wspierając budowę „Domu” w Warszawie. Będę pływał w Gdyni oraz w Warszawie a wszystko to dla dzieciaków!

Wystartuję w Gdyni!  Kocham Gdynię i czuję się wspaniale pływając w Bałtyku! Będę na IRONMAN 5150 Warsaw oraz Enea IRONMAN 70.3 Gdynia!

Żebym wystartował nie wystarczy zimna woda w morzu. Potrzebna jest Wasza pomoc. Wpłacajcie pieniądze na budowę Domu poza domem, który Fundacja Ronalda McDonalda zbuduje dla dzieciaków w Warszawie!

Naszym celem jest budowa drugiego Domu w Polsce.  To jest wielki cel, ale wierzę w wielkie cele.  Pierwszy Dom w Krakowie codziennie pomaga rodzicom ze szpitala w Prokocimiu. Ja popłynę dla Domu i dla rodziców, którzy miesiącami wspierają dzieci w szpitalach.

Dla najbardziej hojnych darczyńców trening i kawa w Gdyni dla każdego kto wpłaci powyżej 500 zł. Indywidualny trening w umówionym terminie dla każdego kto wpłaci powyżej 2000 zł. Im większe kwoty tym więcej emocji – nie zawiodę najhojniejszych uczestników TRI2HELP.

Zapraszam do Domu w Krakowie, zobaczycie na własne oczy jak Dom wspiera rodziny w potrzebie.

Liczę na Wasze wsparcie! Wpłacajcie, promujcie projekt, kibicujcie mi na trasie!

PIOTR BIANKOWSKI

„Ice Mile” (czyli przepłynięcie mili w wodzie o temperaturze 1,2 stopnia Celsjusza w 27 minut) to sukces właśnie tych wszystkich najlepszych ludzi, których spotkałem i którymi się otaczam. Są to rodzina, przyjaciele, trenerzy, znajomi... Każdy z nich dał mi siłę, odwagę, pewność tzw. Odwzajemniona motywacja, zarówno oni, jak i ja, otrzymaliśmy to, czego oczekiwaliśmy, czyli sukces...”