Zimno, zimniej… gorąco!

Udostępnij:

Kolejny sezon 2018/19 zimowego pływania właśnie się zaczyna na dobre. Zawody w Świętochłowicach to trzeci mój start i kolejne bezcenne doświadczenia. Zaczęliśmy w Jełgawie na Łotwie, później była Bydgoszcz, trzecie Świętochłowice. Wszędzie zmierzyłem się z niską temperaturą i długimi dystansami. W Świętochłowicach woda o temperaturze 0 stopni, w Bydgoszczy dał się we znaki odcinek, który płynąłem pod prąd.

Już wiem, że sezon 2018/2019 będzie intensywny i pełen wyzwań. Zwłaszcza że przed nami start w najważniejszych zawodach sezonu Mistrzostwach Świata w Murmańsku. Będę tam reprezentował Polskę w towarzystwie znakomitych pływaczek i pływaków zimowych. Jest to niewątpliwie ogromne wyróżnienie, ale również ukoronowanie moich wysiłków – doskonałego pływania z poprzednich dwóch lat.

Fantastycznie, że moja współpraca z Fundacją Ronalda McDonalda rozwija się i mogę w tym sezonie z dumą nosić tytuł Ambasadora Fundacji. Co ważniejsze jednak mogę pomagać fundacji gromadzić fundusze na realizację ich wspaniałych projektów.

Moje starty, przygotowania nie byłyby możliwe bez wsparcia sponsorów, do których w tym roku dołącza firma NIVIS. Drugi sezon współpracuję z markami AquasphereMichael Phelps i PowerBar, które dystrybuuje w Polsce Tri Magic – najlepszy sklep internetowy ze sprzętem sportowym.

Zachowajcie zimną krew! Keep frozen!

Zobacz także

KOLOSY 2023

25 marca w sobotę wraz z moim supportem Olą Kabelis i Beatą Zwolińską miałem przyjemność wystąpić na 25. Ogólnopolskich Spotkaniach Podróżników, Żeglarzy i Alpinistów –

Czytaj więcej »