Zimno, zimniej… gorąco!

Udostępnij:

Kolejny sezon 2018/19 zimowego pływania właśnie się zaczyna na dobre. Zawody w Świętochłowicach to trzeci mój start i kolejne bezcenne doświadczenia. Zaczęliśmy w Jełgawie na Łotwie, później była Bydgoszcz, trzecie Świętochłowice. Wszędzie zmierzyłem się z niską temperaturą i długimi dystansami. W Świętochłowicach woda o temperaturze 0 stopni, w Bydgoszczy dał się we znaki odcinek, który płynąłem pod prąd.

Już wiem, że sezon 2018/2019 będzie intensywny i pełen wyzwań. Zwłaszcza że przed nami start w najważniejszych zawodach sezonu Mistrzostwach Świata w Murmańsku. Będę tam reprezentował Polskę w towarzystwie znakomitych pływaczek i pływaków zimowych. Jest to niewątpliwie ogromne wyróżnienie, ale również ukoronowanie moich wysiłków – doskonałego pływania z poprzednich dwóch lat.

Fantastycznie, że moja współpraca z Fundacją Ronalda McDonalda rozwija się i mogę w tym sezonie z dumą nosić tytuł Ambasadora Fundacji. Co ważniejsze jednak mogę pomagać fundacji gromadzić fundusze na realizację ich wspaniałych projektów.

Moje starty, przygotowania nie byłyby możliwe bez wsparcia sponsorów, do których w tym roku dołącza firma NIVIS. Drugi sezon współpracuję z markami AquasphereMichael Phelps i PowerBar, które dystrybuuje w Polsce Tri Magic – najlepszy sklep internetowy ze sprzętem sportowym.

Zachowajcie zimną krew! Keep frozen!

Zobacz także

Rumska Gala Sportu

Sobotni wieczór spędziliśmy na Rumskiej Gali Sportu, gdzie otrzymaliśmy wyróżnienie specjalne za nasze pływackie przeprawy w 2023 roku. Pięknie dziękujemy MOSiR Rumia Miejski Ośrodek Sportu

Czytaj więcej »

Przekazanie Czapek od Serca

Dzisiejsze przekazanie #CzapkaOdSerca w Klinice Pediatrii, Hematologii i Onkologii Uniwersyteckim Centrum Klinicznym w Gdańsku. To był piękny dzień, pełen koloru i dobrych emocji!  Każdego roku

Czytaj więcej »