Zimno, zimniej… gorąco!

Udostępnij:

Kolejny sezon 2018/19 zimowego pływania właśnie się zaczyna na dobre. Zawody w Świętochłowicach to trzeci mój start i kolejne bezcenne doświadczenia. Zaczęliśmy w Jełgawie na Łotwie, później była Bydgoszcz, trzecie Świętochłowice. Wszędzie zmierzyłem się z niską temperaturą i długimi dystansami. W Świętochłowicach woda o temperaturze 0 stopni, w Bydgoszczy dał się we znaki odcinek, który płynąłem pod prąd.

Już wiem, że sezon 2018/2019 będzie intensywny i pełen wyzwań. Zwłaszcza że przed nami start w najważniejszych zawodach sezonu Mistrzostwach Świata w Murmańsku. Będę tam reprezentował Polskę w towarzystwie znakomitych pływaczek i pływaków zimowych. Jest to niewątpliwie ogromne wyróżnienie, ale również ukoronowanie moich wysiłków – doskonałego pływania z poprzednich dwóch lat.

Fantastycznie, że moja współpraca z Fundacją Ronalda McDonalda rozwija się i mogę w tym sezonie z dumą nosić tytuł Ambasadora Fundacji. Co ważniejsze jednak mogę pomagać fundacji gromadzić fundusze na realizację ich wspaniałych projektów.

Moje starty, przygotowania nie byłyby możliwe bez wsparcia sponsorów, do których w tym roku dołącza firma NIVIS. Drugi sezon współpracuję z markami AquasphereMichael Phelps i PowerBar, które dystrybuuje w Polsce Tri Magic – najlepszy sklep internetowy ze sprzętem sportowym.

Zachowajcie zimną krew! Keep frozen!

Zobacz także

Pytanie na śniadanie

Bardzo dziękujemy za zaproszenie Pytanie na śniadanie. Super, że możemy dzielić się i opowiadać o naszej pasji – długodystansowym pływaniu na wodach otwartych. Dziś nawet

Czytaj więcej »

Gdyńskie KOLOSY

To już drugi rok z rzędu, kiedy mam przyjemność uczestniczyć w Kolosach – największej Europejskiej imprezie podróżników, na której spotykamy się aby opowiedzieć o swoich

Czytaj więcej »