GWSC z wyróżnieniem za imprezę roku 2022 na Gdyńskiej Gali Sportu l 27.02.2023

Udostępnij:

27 lutego 2023 roku uczestniczyliśmyw corocznej Gali Sportu miasta Gdynia za rok 2022 organizowanej przez Prezydenta Miasta Gdyni Wojciecha Szczurka oraz Gdyńskie Centrum Sportu.

Jest nam bardzo miło przekazać, że nasze ubiegłoroczne GWSC a zarazem Mistrzostwa Polski w pływaniu lodowym organizowane w Gdyńskiej Marinie otrzymały wyróżnienie za imprezę roku 2022!

Statuetka – ZŁOTE ŻAGLE – którą dziś otrzymaliśmy to ogromna gratyfikacja poświęconego czasu oraz włożonej pracy przez nasz cały zespół oraz niesamowita motywacja do dalszego działania.

Serdecznie dziękujemy naszemu sponsorowi tytularnemu BCT – Baltic Container Terminal Gdynia za wspieranie naszej inicjatywy promowania zimowego pływania w Polsce oraz wszystkim partnerom, sponsorom, wolontariuszom oraz przyjaciołom zaangażowanym w organizację zawodów!

Zobacz także

Rumska Gala Sportu

Sobotni wieczór spędziliśmy na Rumskiej Gali Sportu, gdzie otrzymaliśmy wyróżnienie specjalne za nasze pływackie przeprawy w 2023 roku. Pięknie dziękujemy MOSiR Rumia Miejski Ośrodek Sportu

Czytaj więcej »

Przekazanie Czapek od Serca

Dzisiejsze przekazanie #CzapkaOdSerca w Klinice Pediatrii, Hematologii i Onkologii Uniwersyteckim Centrum Klinicznym w Gdańsku. To był piękny dzień, pełen koloru i dobrych emocji!  Każdego roku

Czytaj więcej »