GWSC z wyróżnieniem za imprezę roku 2022 na Gdyńskiej Gali Sportu l 27.02.2023

Udostępnij:

27 lutego 2023 roku uczestniczyliśmyw corocznej Gali Sportu miasta Gdynia za rok 2022 organizowanej przez Prezydenta Miasta Gdyni Wojciecha Szczurka oraz Gdyńskie Centrum Sportu.

Jest nam bardzo miło przekazać, że nasze ubiegłoroczne GWSC a zarazem Mistrzostwa Polski w pływaniu lodowym organizowane w Gdyńskiej Marinie otrzymały wyróżnienie za imprezę roku 2022!

Statuetka – ZŁOTE ŻAGLE – którą dziś otrzymaliśmy to ogromna gratyfikacja poświęconego czasu oraz włożonej pracy przez nasz cały zespół oraz niesamowita motywacja do dalszego działania.

Serdecznie dziękujemy naszemu sponsorowi tytularnemu BCT – Baltic Container Terminal Gdynia za wspieranie naszej inicjatywy promowania zimowego pływania w Polsce oraz wszystkim partnerom, sponsorom, wolontariuszom oraz przyjaciołom zaangażowanym w organizację zawodów!

Zobacz także

Pytanie na śniadanie

Bardzo dziękujemy za zaproszenie Pytanie na śniadanie. Super, że możemy dzielić się i opowiadać o naszej pasji – długodystansowym pływaniu na wodach otwartych. Dziś nawet

Czytaj więcej »

Gdyńskie KOLOSY

To już drugi rok z rzędu, kiedy mam przyjemność uczestniczyć w Kolosach – największej Europejskiej imprezie podróżników, na której spotykamy się aby opowiedzieć o swoich

Czytaj więcej »