Przekazanie łóżek do Szpiali pomorskich

Udostępnij:

W dniu 2 września wraz z Aleksandrą Kabelis (która odpowiadała za mój support na łodzi podczas przeprawy przez jezioro Loch Ness) oraz przedstawicielami Fundacji Ronalda McDonalda oficjalnie spotkaliśmy się w Szpitalu Miejskim w Gdyni aby przekazać łóżka dla Szpitali Pomorskich.

Jak wiecie, łóżka zostały zakupione dzięki środkom ze zrzutki prowadzonej podczas ubiegło miesięcznej przeprawy przez szkockie jezioro Loch Ness. Do zbiórki dołączyło 126 darczyńców, którzy łącznie przekazali aż 21 511 zł. To właśnie dzięki łóżkom rodzice hospitalizowanych dzieci mogą w komfortowy sposób czuwać przy swoich pociechach.

Swoją obecnością zaszczycili nas przedstawiciele Aresztu Śledczego w Gdańsku – to właśnie osadzone z Aresztu w Gdańsku stworzyły nasze piękne i kolorowe potworki Nessie. Mam ogromną nadzieję, że nasza współpraca będzie trwać kolejne lata! Bardzo dziękuję za obecność licencjobiorcom McDonald’s którzy od lat angażują się w zbiórki i wspierają nasze lokalne inicjatywy.

Mogę śmiało powiedzieć, że dzisiejsza wizyta w szpitalu była najlepszym podsumowaniem oraz uhonorowaniem całego naszego wyjazdu oraz tej ekstremalnej przeprawy 💙

Zobacz także

KOLOSY 2023

25 marca w sobotę wraz z moim supportem Olą Kabelis i Beatą Zwolińską miałem przyjemność wystąpić na 25. Ogólnopolskich Spotkaniach Podróżników, Żeglarzy i Alpinistów –

Czytaj więcej »